MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
06.00 am - 07.00 am Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
07.00 am - 08.00 am Kickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 am
08.00 am - 09.00 am
09.00 am - 10.00 am
10.00 am - 11.00 am Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Boxing10.00 am - 11.00 am
Benny Madrid
11.00 am - 12.00 pm Brazilian Jiu Jitsu11.00 am - 12.30 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Technical Striking11.30 am - 12.30 pm
Roland Silaraup


Mixed Martial Arts
(Takedowns & Leg Locks)
12.30 pm - 01.30 am
Roland Silaraup
12.00 pm - 01.00 pm Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Paul
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Paul
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid


Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid


Kids Kickboxing
(Youth 8+)
05.00 pm - 06.00 pm
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid


Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid


Kids Kickboxing
(Youth 8+)
05.00 pm - 06.00 pm
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm

Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid


Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
07.00 pm - 08.00 pm Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Thom


Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup


Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup


Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Thom


Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup


Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid


Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Frankie Saenz


Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton


Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup


Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
06.00 am - 07.00 am Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
Boxing
(Box & Burn)
06.00 am - 07.00 am
07.00 am - 08.00 am
08.00 am - 09.00 am
09.00 am - 10.00 am
10.00 am - 11.00 am Boxing10.00 am - 11.00 am
Benny Madrid
11.00 am - 12.00 pm
12.00 pm - 01.00 pm Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Paul
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Paul
Boxing
(Striking)
12.00 pm - 01.00 pm
Frankie Saenz
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm
07.00 pm - 08.00 pm Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid
Boxing07.00 pm - 08.00 pm
Benny Madrid
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Brazilian Jiu Jitsu10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
11.00 am - 12.00 pm Brazilian Jiu Jitsu11.00 am - 12.30 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu
(Youth)
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm
07.00 pm - 08.00 pm Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu Jitsu07.00 pm - 08.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)10.00 am - 11.00 am
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
11.00 am - 12.00 pm
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Brazilian Jiu-Jitsu (No-Gi)06.00 pm - 07.00 pm
Thiago Ximenes, Heath Wigginton
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
07.00 am - 08.00 am Kickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 amKickboxing07.00 am - 08.00 am
08.00 am - 09.00 am
09.00 am - 10.00 am
10.00 am - 11.00 am
11.00 am - 12.00 pm
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
Kickboxing06.00 pm - 07.00 pm
Benny Madrid
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
04.00 pm - 05.00 pm Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 5, 6 ,7)
04.30 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Kids Kickboxing
(Youth 8+)
05.00 pm - 06.00 pm
Kids Kickboxing
(Youth 8+)
05.00 pm - 06.00 pm
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
12.00 pm - 01.00 pm Mixed Martial Arts
(Takedowns & Leg Locks)
12.30 pm - 01.30 am
Roland Silaraup
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid
Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid
Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid
Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid
Mixed Martial Arts
(Amatuer)
05.00 pm - 06.00 pm
Benny Madrid
06.00 pm - 07.00 pm
07.00 pm - 08.00 pm Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Mixed Martial Arts
(Technical Striking)
07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
05.00 pm - 06.00 pm Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
Muay Thai
(Adult)
05.00 pm - 06.00 pm
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 am - 12.00 pm Technical Striking11.30 am - 12.30 pm
Roland Silaraup
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm
06.00 pm - 07.00 pm
07.00 pm - 08.00 pm Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Technical Striking07.00 pm - 08.00 pm
Roland Silaraup
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
06.00 pm - 07.00 pm Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz
Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz
Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz
Wrestling
(Youth)
06.00 pm - 07.00 pm
Frankie Saenz
07.00 pm - 08.00 pm Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Thom
Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Frankie Saenz
Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Thom
Wrestling
(Club)
07.00 pm - 08.00 pm
Frankie Saenz
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday